#3 Talking with Erin

1. března 2017 v 9:28 | Erin |  Diary
Čauko,
poprvé na novém blogu vám sdělím zážitky a pocity z mého týdne.

Pondělí
V pondělí, pokud vím, jsme nic nepsali. Měli jsme naplánovanou němčinu, ale učitelka na písemku zapomněla, ale nebojte, nebyla nám odpuštěná.
Odpoledne jsem měla korepetici a dozvěděla jsem se, že budu svoji slečnu - violincellistku, doprovázet na soutěži.
Takže pondělí zatím dobrý.


Úterý
Opět jsme nic nepsali. Odpoledne bylo o něco zajímavější.. Soutěž s klavírem, která měla mimochodem obrovský zpoždění, byla tak nějak, abych se úplně neztrapnila a hlavně svoji učitelku. Skladby jsem měla přehrané a vzhledem k tomu, že už sem chtěla hrát nové skladby - Rachmaninova a Beethovena, jsem skladby, které byli už od cca prosince přehrané, nedokázala udržet. Takže Mozart byl opravdu špatnej. I tak jsem byla druhá ze tří a nikdo z naší kategorie nepostoupil - takže jsme byli hodně namačkaný - tak jsem nás naštěstí moc neztrapnila.
Bohužel, po tomto dni jsem byla extra vytížená. Dom jsem dojela v 7, ale kdyby pro mě otec nedojel tak nevím nevím.
Středa
Ve středu jsme psali z geografie - můj oblíbený předmět, bohužel jsem se nenaučila a dost jsem se bála, ale nakonec to, že mě geo baví, jde a hlavně tahák - :DD, vysloužili jedničku - teda snad. Ale já myslím, že rozhodně.
Odpoledne mě čekala nová brigáda - zaučování, a ta korepetice na soutěži. Bohužel, opět měla zpoždění a já si nakonec nezahrála. Aspoň jsme se slečnou cvičily. Poté na mě u ZUŠ ky čekala spolužačka, se kterou jsme se tam přihlásily, a její bývalá spolužačky, která tam teď nově pracuje, a rychle jsme nasedaly do autobusu, aby jsme to na čtvrtou stihly - bylo 15:40 cca. Ze začátku jsme se moc těšily, ale potom jsme měly hodně strach z toho, že nerozválíme těsto do kulata a že nedáme pizzu na lopatu. Nakonec to dopadlo tak, že nás všichni chválili, že na to, že to děláme poprvé, tak to máme krásně kulaté, že se to snad nikomu ani nepovedlo. I tak měla T. lepší pizzu, protože já na ni moc tlačila a ony se mi tam pak dělali takový jako.. neumím to popsat, žmolce? No, a málo jsem moučila. S tou lopatou to byla fakt fuška, ani jedné to nešlo. Nakonec jsem to na poslední pouze zvládla (byli 4). Dokonce jsem se ani moc nepopálila o pizzu, když jsem ji otáčela, takže vcelku pohoda. Byli jsme tam asi hodinu a půl. Domů jsem přijela vyčerpaná a unavená v 7 hodin. Takže jsem po 2 dní volna šla cvičit - uf.


Čtvrtek
No, to byl hodně zajímavý den. Psali jsme teda tu němčinu a chemii. Tak němčina ušla. Ale chemie? Vždycky jsme to dělali s býkem tak, že kdo píše první chemii (vlastně skoro všechny testy), tak ten to vyfotí a dá to té druhé třídě. První pololetí jsme se vezli my. Učitelce to bylo podezřelý, že lidi se 4/5 mají najednou 1/2 - inteligentní slečny, který se nechtějí učit, takže teď píšeme první my. No a když jsme minule psali z chemie a kamoška fotila, tak ji učitelka nachytala a všem prohrabávala věci, pouzdra a prostě obcházela nás. Můj test bez tabáku? 4.
Když jsme psali ve čtvrtek, tak jsme museli dat všechno pryč z lavic, stála u nás a tak. A prej kdo bude mít tahák, bude trestat.. Co myslíte, že se stalo? Chtěla jsem si ho povytáhnout, ale.. viděla mě.. Naštěstí jsme spolu už za dobře, tak se na mě tak podívala pohledem a já ji odvětila pohledem: "Fakt moc se omlouvam, už to nikdy neudělám." - to jestli sem ho vystihl a nebo ne, to by musel posoudit někdo jiný.. ale štěstí sem měla mega velký.
Večer jsem opět hrála, cvičila a řekla si, že musím přibrat. Vážim jen 53kg (3 roky nazpět 49 :'D) a s mojí výškou 173cm je to fakt bída. Takže jsem začala jíst tak, abych probrala, ale ne tuky. Jen kila a svaly.


Pátek
Tento den mě nic moc extra nečekalo, jen sem měla mít prezentaci o anorexii a bulimii - vzhledem k mé hubeňounké postavě s trochou podvýživy je to trošku vtipné. Prezentace podle mě a i podle učitelky dopadla dobře. Hodně toho vím díky blogu - sou zde blogy, které vlastní slečny s anorexií (dříve ji měli) a třeba poté upadli do bulimie a psali si své osobní články.. tak jak teď já, takže si myslím, že se mi fakt prezentace povedla. Bohužel den po tom jsem zjistila a opět se ujistila, že biologikářka je fakt p*ca, protože mi dala 1-. O co jí de? Vím, 1- je ok, ale z prezentace? Odpověděla sem jí na všechno a celkově se i o tom rozmluvila..
No, taky sem v pátek zjistila, že mi dala z písemky 4 - ještě aby ne, když písemná byla dobrovolnej dú, že. Vidíte, jaká je to kráva? 1 dostali tři lidí - ti, kteří dělali dobr. dú, že.. Tak strašně ju nesnášim.
Jinak pátek se vcelku vyvedl. Pořád jsme se se spolužákama něčemu smáli a já udělala vše, co jsem chtěla - dojít na studijní pro potvrzení o studiu, na volit obědy, půjčit si cvičebnicu do angličtiny a vyfotit si dějepis, na kterém sem chyběla. A sbírala jsem informace o tom, jak přibrat :B Odpoledne jsem ještě pekla muffiny a uklízela - další věci, co jsem měla naplánované. Zároveň v pátek bylo venku tak strašně krásně, že to mé náladě ještě více pomohlo :) Byla jsem moc ráda a pátek se opravdu vydařil.


Sobota
V sobotu jsem si projížděla cvičebnicu aj, udělala zápis do kulturňáku. Na 14h jsem měla naplánovánou další brigádu. Tentokrát provázení na zámku. Měli jsme si vybrat z místnosti jednu věc a povídat o ní, bohužel když jsem nervózní, vždy se mi třese hlas, takže mě asi nevezme. Nu což.. uvidíme, každopádně měla sem dříve malé sebevědomí a dlouho mi trvalo, než sem se dostala do vcelku normálního sebevědomí, ale sobota mi ho opět vcelku dost snížila, no.. Byla jsem vcelku smutná, do toho jsem si pustila film Pianista - film o polských židech za druhé světové, takže uf.. Erin, co to děláš se svým životem. Film sem radši nedokoukala a místo toho sem zhlédla 2 díly himym. Potom opět klavír a cvičení.


Neděle
V neděli mě čekala brigáda - u stánku na pizzu špizzu. Když jsem autobusem dojela (cca hodina jízdy..), tak jsem opět chytla chutě na cígo - to celej týden, ale tentokrát jsem si sebou vzala zbytek doublových aktivek, který už nikde neseženete a zapálila si. Normálně sem už nekuřák, ale zatím mi to vychází, že jednou za čtvrt roku si zapálim.. Většinou to ovlivní lidi kuřáci, se kterýma jsem dřív pálila, teď to bylo mou vlastní vůlí.. Ale zpět k brigádě. Trošku jsem se bála, jak to zas zvládnu s tou pizzou, ale nakonec všechno bylo úplně v pohodě. Akorát mi pizza vždycky lezla do leva a jednou jsem ji musela nadvakrát sundat. Bohužel se mi roztrhla, takže z pizzi nic nezbylo.. to sem byla na sebe hodně naštvaná. Ale potom to už šlo jedna báseň. Příštím mým úkolem je pohnout žádném a zrychlit se :'D co mě ale mrzí je to, že jsem za celej den nic nesnědla. Jen snídani v 7h, svačinu v 16h a potom ještě večer večeři. Po sobotě jsem vážila 55kg <3
Večer jsem ještě stihla hrát, protože doma jsem byla v 16:30h. A potom i klasický cvičení.


Jaký byl váš týden? Snad vše v pořádku :)
Erin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidu!

Tu.

Komentáře

1 Lost Girl. | Web | 1. března 2017 v 19:21 | Reagovat

Já mám opačný problém, sice nechci hubnout, ale hubnu a to rychle. :D Ale na moji výšku jsem byla asi ped rokem celkem tučná. :D
To mi tak připomíná, že bych si měla sehnat brigádu, hmm. :D
No a ohledně písemek, tento týden máme každý den něco a už mě to vytáčí :D teď bych se měla učit dějepis, ale nějak nestíhám :D

2 Lyilla | Web | 2. března 2017 v 16:05 | Reagovat

Páni :D. Máš také hodně náročný týden :D. Snad si tu čtyřku napravíš :) (já osobně věřím, že ano :))

3 ADMINKA | Web | 4. března 2017 v 0:25 | Reagovat

Ahoooj, po 3 letech se vracím na blog, pokud budeš mít chut, koukni ke mě, třeba tě něco zaujme :) Najdeš u mě všehochuť

4 Peťula** | Web | 4. března 2017 v 0:25 | Reagovat

Jej promin

5 Siginitou | Web | 4. března 2017 v 11:52 | Reagovat

Tak to je náročný týden :)
No ty písemky, v klidu já na tom nejsem o moc líp :D

6 cincina | Web | 4. března 2017 v 18:07 | Reagovat

Tak tohle vypadá na hodně zajímavý týden:) Ty máš brigádu v pizzerce? To zní skvěle! Já bych asi nezvládla vyválet těsto dokulata:D

7 Lucienne | Web | 7. března 2017 v 15:48 | Reagovat

Já jsem měla brigádu v kuchyni a v létě to byl celkem masakr, protože tam bylo velké vedro. Ale zas jsem se tam dobře najedla. :D Kuchařka mi dělala pizzy a to co se trošku nepovedlo jsem si mohla snist. :D Jinak máš dost náročný týden. :) je super že zvládas i tu brigádu do toho. :)

8 Elis | Web | 8. března 2017 v 9:45 | Reagovat

Zajímavý týden, písemky byly vždy můj strašák, čím více jsem se snažila tím více jsem je pokazila, brigádu v pizzerce si zvládla, si dobrá, vím že to není jednoduché...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama