Březen 2017

#4 Talking with Erin

8. března 2017 v 21:50 | Erin |  Diary
Čauko, taky je u vás tak hrozně (počasí) ? :/
Každý den se mi stane něco zajímavého, ale potom je to nezajímavé pro vás to číst. Takže fakt krátce.. Minulé pondělí mi J. řekla, že su takovej romantik (city, snílek,..). Bylo to od ní pěkný, protože ano, jsem romantik (a trochu klasik). To pondělí jsem také dostala náhodou noty na cello a klavír od The Piano Guys, takže sem byla ráda :)


V pátek jsem jela do Brna za bejvalym, že půjdem do kina. Kino bylo super. Jo, normálně se bavíme, ale po těch talentovkách (od ledna) na mě furt řve acelkově se změnil. V pátek to bylo fakt v pohodě, ale v pondělí sme se zas pohádali. Prosím, panebože, Erin. Už tohle divadlo fakt ukonči.. Takže nálada na hovno.
O víkendu brigáda a "úkoly".
Jinak škola zase čtyřky, nechápu. Když se učim tak takový blbý známky a bez učení mám ty stejný, aj lepší. Aspoň, že další tejden máme prázdniny. (od 13.3.)
Jinak nemáte někdo tip na to, jak dobře spát? Mám strašně špatný spaní a asi 10let sem se už fakt dobře nevyspala.. Takže prosím, help.

Jediný pozitivum je snad jeden řidič autobusu, kterej u mě vyhrává na celý čáře asi 4 roky. U nás na náměstí vždy do busu ráno o těch cca 5:15 nastupuji jen já a on prostě asi 2-3m před dveřama mi je už otvírá a vždy se tak krásně na sebe usmějem. Je to krásný, no :3
No, a potom jsem viděla dvě stejnojmenné bývalé spolužačky ze základky, z čehož jedna je blogerka a právě jí děkuji za to, že mě do této komunity tak nějak přitáhla. A i když jsme se bavily jen chvíli, byla sem za to strašně ráda :)

Omlouvám se, mám v tom trochu bordel, ale tak.. Co už. Hlavně mám špatnou náladu, počasí zde taky nic moc, posledn dobou se pořád budim (asi už 3 tejdny), takže su vcelku smutná, no. No a co u vás je nového?
Erin

Serou vás už ty obrázky s hudbou? Sorry, ale já to prostě miluju <3 - navíc je to trošku k tématu :B

#3 Talking with Erin

1. března 2017 v 9:28 | Erin |  Diary
Čauko,
poprvé na novém blogu vám sdělím zážitky a pocity z mého týdne.

Pondělí
V pondělí, pokud vím, jsme nic nepsali. Měli jsme naplánovanou němčinu, ale učitelka na písemku zapomněla, ale nebojte, nebyla nám odpuštěná.
Odpoledne jsem měla korepetici a dozvěděla jsem se, že budu svoji slečnu - violincellistku, doprovázet na soutěži.
Takže pondělí zatím dobrý.