Mé (dvě) já

18. února 2017 v 12:02 | Erin |  Diary
Čauko,
každej se mění, vyvíjí, a tak. Bohužel, jak někteří ještě nevíte, já jsem rozdvojená osobnost.. zkrátka, v mém já jsou uschované dvě osobnosti - a naprosto odlišné. Jedno je takové to milé, citlivé, romantické.. a to druhé? V tom se schovává rebelie, šílenost, a tak.
Věc se má tak, že před tak dvěma rokama u mě převládala ta druhá "punkrocková" osůbka, která strašně moc chtěla spávat s bezdomovcama na ulici, kopat do popelnic (nesmějte se prosím :DD), ty názory a.. no, taková ta spíš punkerka a trošku anarchistka. Samozřejmě stále zde byla i ta citlivá Erin, takovej malej uplakánek, no. :D Čas plynul a spíše jsem se začala klidnit.. romantik (ve smyslu hudby), a tak.
Několikrát jsem nad tímto tématem přemýšlela, jak se to stalo, a tak. Samozřejmě, že společnost a lidi, se kterýma se bavíme nás tak nějak mění, i my sami časem, ale.. no, nebudu vám lhat, že mi to nevadí. Když tenhle článek zase píšu, zdá se mi, že píše o úplné hovadině zase - v poslední době se mi to stává pořád.
Nevím, prostě kde je to moje staré já? Samozřejmě, že se nikde nerozplynulo. Když jsem byla na koncertě Green Day (ještě jednou všechno nejlepší, Billie! <3 - 17.2.), tak tam jsem jakoby tuto osobnost "nakrmila" a byla jsem šťastná jako nikdy v životě, ale třeba kde jsou ty dny, kdy jsem zapla youtube - nějakou tu rockovou songu a z ničeho nic jsem vstala z postele a začala "tancovat" - prostě skákat a dělat hovadiny před zrcadlem? Jej.

Samozřejmě nebudu nijak vyvádět a snažit se udržet tuhle osobnost na prvním místě - hlavně, když teď jdu žít spíš život s tou romantickou duší. Nechám to tak, jak to je, ale je mi to strašně líto. Měla jsem naplánovaných tolik věcí, které jsem chtěla udělat.. ale taky je udělám - v tom mi nic nebrání, protože mě něco k tomu stále vede. Ty věci - popelnice, bezdomovci, barvení vlasů.., rozhodně nenechám jen tak ležet ladem bez zrealizování. Moje šílené já totiž nezemřelo a ani nezemře - snad, ale myslím si, že určitě ne.

Jaká je vaše osobnost? :)
Erin

Uf. Hodně výstižné.


Btw, při dívání na tyhle obrázky je mi tak strašně.. achjo, jak malá při rozchodu s přítelem, se kterým byla týden, ale byla to největší láska na světě :D jo, je to vtipný, ale prostě, achjo..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidu!

Tu.

Komentáře

1 Lost Girl. | Web | 18. února 2017 v 13:33 | Reagovat

Já mám taky "druhou" osobnost... Asi každý ji má, ale někomu vyplouvá na povrch a někomu ne :D

2 Kerr | Web | 18. února 2017 v 18:00 | Reagovat

Tyjo, co si takhle snažím vybavit svojí osobu, tak já určitě rozdvojeností netrpím. Nejsem si jistá, jestli je to dobře, nebo špatně, každopádně teď jsem sama se sebou nějak srovnaná :D Asi jsem nechala vyplout na povrch i to druhé já a tím se nějak sjednotili no.. Tak si běž třeba v noci kopnout do popelnic a taky se srovnáš..:D Jen bacha, ať z toho pak nemáš problémy u policie! :D

3 Monica. | Web | 18. února 2017 v 19:26 | Reagovat

Každý má minimálně dvě osobnosti, ne-li víc. Podle mě charakterizovat člověka úplně tak nejde, protože co si budem, s každým jsme někdo trochu jiný, při každé situaci a tak. Důležitý je se v tom ale orientovat a neztratit se. Lidi se mění. Klidně ze dne na den. A je celkem šílený to pozorovat.

4 lyilla | Web | 19. února 2017 v 20:59 | Reagovat

Páni. To já mám teda svojí osobnost určitě. Třeba si s druhou já povídám při kreslení. Hlavně protože je víc kritická. Ale myslím, že je skvělá :D. Myslím, že není špatné někdy být bez lidí jen si pokecat.. sám se sebou. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama